آزمایشات ژنتیک

هر آنچه که لازم است از تست VERACITY  بدانید

VERACITY چطور عمل می کند؟

در طول حاملگی،برخی از سلول های جفت و جنین تخریب شده و DNA این سلولها از طریق جفت به درون جریان خون مادر منتقل می شوند. در بدن مادر نیز آن دسته از سلول ها که تخریب شده ومی میرند DNA خود را آزاد نموده و به جریان خون وارد می شوند.  به این نوع DNA که در سلول قرار ندارد DNA آزاد اطلاق می شود. بنابراین در دوران بارداری مخلوطی از DNA آزاد جنین و مادر در خون مادر وجود دارد. VERACITY نسل جدیدی از تست غیرتهاجمی برای تشخیص قبل از تولد می باشد که بطور دقیقی DNA آزاد جنینی را در خون مادر اندازه گیری کرده تا حضور آنیوپلوئیدی های جنینی را تشخیص دهد.

پزشک یا آزمایشگاه نمونه خون را از بازوی مادر گرفته و به آزمایشگاه برای آنالیز ارسال می کند.  در آزمایشگاه DNA آزاد از خون مادر جدا می شود و با استفاده از تکنولوژی اختصاصی و بیوانفورماتیکی نسل جدید مورد آنالیز و بررسی قرار می گیرد. نتایج نیز در کمترین زمان ممکن به پزشک معالج ارسال می گردد.

مشاوره آزمایش ژنتیک به صورت رایگان

در آزمایشگاه تخصصی پاتوبیولوژی کوثر مشهد، مشاوره ژنتیک توسط دکتر علی آیت اللهی متخصص پاتولوژی کلینیکال و آناتومیکال به صورت رایگان ارائه می شود. کافی است به آدرس ذکر شده در انتهای این پست مراجعه بفرمایید و یا با شماره تلفن 3884040 و 38820202 تماس حاصل نمایید.

خواندن این مطلب نیز به شما پیشنهاد می شود:
راه اندازی تست cffDNA و یا NIPT در ایران

مشاور ژنتیک

آیا محدودیت سنی برای انجام تست VERACITYوجود دارد؟

خیر، همه مادران باردار در هرسنی یا درصد ریسکی می توانند این تست را انجام دهند. اگرچه فراوانی چنین وضعیت های ژنتیکی با سن مادر افزایش می یابد ولی به هرحال در هر بارداری امکان بروز آن وجود دارد.

پزشک معالج اطلاعات لازم در مورد سطح ریسک بارداری تان را به شما خواهد داد.

نزدیکترین زمان ممکن در بارداری برای انجام این تست چه زمانی است؟

یکی از مزیت های تست VERACITY این است که شما می توانید این تست را نزدیکترین زمان ممکن و در دهمین هفته بارداری خود انجام دهید و به سرعت نتایج دقیقی را بدست آورید.

چرا تست VERACITY را انجام می دهید؟

– دقت بسیار بالایی دارد.

-بطور کامل برای بارداری ایمن است.

-نتایج بسرعت قابل دسترسی هستند (7-4 روز کاری).

آزمایشگاه تخصصی پاتوبیولوژی کوثر، مفتخر به اخذ ایزو 9001، ایزو 15189 و ایزو 10002 انگلستان، تحت نظر دکتر علی آیت اللهی، متخصص پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال، بالغ بر هزار مورد از آزمایشات مختلف، در زمینه های پاتولوژی، ژنتیک و بالینی را تحت پوشش قرار می دهد. (طرف قرارداد بیمه های پایه و اکثر بیمه های مکمل درمان) همچنین مشاوره ژنتیک به صورت رایگان در این مرکز توسط متخصصین ارائه می گردد.

آدرس: مشهد –وکیل آباد – بلوار کوثر – بین کوثر 2 و 4 – ساختمان پزشکان فارابی – طبقه منفی یک شماره تماس: 051-38840404 و 051-38820202 و 09028840404

نمایش بیشتر

dr.Ali Ayatollahi

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد. وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست... با آرزوی سلامتی روز افزون برای تمامی هم میهنان عزیزم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =

دکمه بازگشت به بالا