آزمایشات ژنتیک

شجره ژنتیکی خود را با یک کلیک پیدا کنید!

وب سایت GeneTree.com با استفاده از فناوری اشترک گذاری اطلاعات در سایت های معروف ” MySpace.com “شرکت “نیوز کورپوریشن” و “یوتیوب” شرکت گوگل می تواند اطلاعات DNA را بررسی کرده و به سوال “من کی هستم؟” کاربران پاسخ دهد. این سایت که از روز گذشته فعالیت خود را آغاز کرد به کاربران خود قول داده است که ابزارهایی را برای ساخت یک شجره ژنتیکی در اختیار آنها بگذارد.

در این خصوص جیمز لی سورنسون مدیر سایت GeneTree توضیح داد: “GeneTree به روشی بسیار سرگرم کننده با دوستان و خانواده افراد ارتباط برقرار می کند و به اطلاعات ژنتیکی آنها برای ساختن شجره ژنتیکی کاربران دست می یابد.”

این سایت در یک سری از شرکت هایی که توسط میلیاردر آمریکایی “اوتاه جیمز لی ووی سورنسون” تاسیس شده اند، ریشه دارد.

GeneTree حق امتیاز استفاده از آرشیو میراث ژنتیکی “بنیاد تبارشناسی مولکولی سورنسون” را دارد. این بنیاد قرار است تا پایان سال جاری درحدود 100 هزار نفر و حدود 6 میلیون تبار را در تمام دنیا شناسایی کند.

این سایت همچنین به آرشیو فیلم های دیجیتالی و نرم افزار رمزگردانی سایت ” سورنسون مدیا” نیز دسترسی دارد.

کاربرانی که می خواهند در این سایت آزمایش ژنتیکی دهند، می توانند بین انواع مختلف آزمایشات DNA میتوکندریال که از 99 تا 149 دلار قیمت دارد، یکی را انتخاب کنند.

به گفته اسکات وودوارد، مدیر بنیاد تبارشناسی مولکولی سورنسون توضیح داد: “پس از آنکه کاربر نوع آزمایش ژنتیکی را انتخاب کرد، “سورنسون ژنومیکس” آزمایشات DNA میتوکندریال را انجام می دهد.”

مشاوره آزمایش ژنتیک به صورت رایگان

در آزمایشگاه تخصصی پاتوبیولوژی کوثر مشهد، مشاوره ژنتیک توسط دکتر علی آیت اللهی متخصص پاتولوژی کلینیکال و آناتومیکال به صورت رایگان ارائه می شود. کافی است به آدرس ذکر شده در انتهای این پست مراجعه بفرمایید و یا با شماره تلفن 3884040 و 38820202 تماس حاصل نمایید.

خواندن این مطلب نیز به شما پیشنهاد می شود:
علل ایجاد بیماری فتق

مشاور ژنتیک

آزمایشگاه تخصصی پاتوبیولوژی کوثر، مفتخر به اخذ ایزو 9001، ایزو 15189 و ایزو 10002 انگلستان، تحت نظر دکتر علی آیت اللهی، متخصص پاتولوژی آناتومیکال و کلینیکال، بالغ بر هزار مورد از آزمایشات مختلف، در زمینه های پاتولوژی، ژنتیک و بالینی را تحت پوشش قرار می دهد. (طرف قرارداد بیمه های پایه و اکثر بیمه های مکمل درمان) همچنین مشاوره ژنتیک به صورت رایگان در این مرکز توسط متخصصین ارائه می گردد.

آدرس: مشهد –وکیل آباد – بلوار کوثر – بین کوثر 2 و 4 – ساختمان پزشکان فارابی – طبقه منفی یک شماره تماس: 051-38840404 و 051-38820202 و 09028840404

نمایش بیشتر

dr.Ali Ayatollahi

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد. وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست... با آرزوی سلامتی روز افزون برای تمامی هم میهنان عزیزم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا